Termovízny systém na rozpoznávanie zvýšenej teploty AGT-CSN0014-3002

Termokamera špeciálne navrhnutá na teplotný skríning osôb.

Ideálna na rýchle meranie teploty. Prevencia šírenia koronavírusu a iných onemocnení sprevádzaných zvýšenou teplotou. 

CENA na vyžiadanie. Možnosť prenájmu. Skladové kusy sú všetky zapožičané. V prípade záujmu dodanie do 10 dní. 
Kontaktujte nás: +421 904 503 215, alebo info@ekofakt.com

ARGUS AGT-CDN0014-3002 Výstražný systém sa môže použiť pre masový skríning teploty na preplnených verejných miestach, čo pomáha odhaliť ľudí s potencionálnou zvýšenou teplotou. Môže obmedziť širenie koronavírusu prostredníctvom identifikácie infikovaných osôb, ktoré vykazujú príznaky
horúčky. ARGUS AGT-CDN0014-3002 kombinuje pokročilé technológie, ako je algoritmus termografie merania ľudskej teploty a AI inteligentné rozpoznávanie tváre , aby zariadenie bolo presné a ľahko použiteľné.
ARGUS AGT-CDN0014-3002 je vybavený rôznymi výkonnými funkciami. Sledovanie viacerých cieľov môže zaistiť, že žiadne ciele nebudú minuté. Vlastné výstražné zóny a nastavenia tienenia proti vysokej teplote môžu zabrániť rušeniu inými vysokoteplotnými predmetmi. Pri detekcii febrilných ľudí podporuje automatické varovanie, sledovanie a uloženie fotografií. Podporuje nahrávanie videa. Jednoduchý manažment výberu a triedenia. ARGUS AGT-CDN0014-3002 je ideálne zariadenie na prevenciu epidémie na verejných miestach, ako sú letiská, stanice, továrne, školy, obchodné centrá a ďalšie.